logo

Salon Sukien Ślubnych Parisel Siedlce

Salon Sukien Ślubnych PARISEL Siedlce
ul . Piłsudskiego 82

Salon Sukien Ślubnych PARISEL Siedlce

Salon Ślubny Parisel Siedlce to miejsce gdzie mieszkanki Siedlec i okolic mogą znaleźć swoją wymarzoną suknię ślubną. Chcemy aby dzięki naszej pomocy przyszłe Panny młode mogły w swoim mieście lub nie dalekiej okolicy mieć dostęp do jednych z najlepszych firm branży ślubnej w Polsce. Oprócz przepięknych sukien firm polskich w naszej ofercie znajdują się również suknie firm zagranicznych.

Salon Sukien Ślubnych Parisel Siedlce

Salon Sukien Ślubnych Parisel Siedlce – wnętrze

To właśnie dla mieszkanek Siedlec i okolic otwieramy nowy Salon Sukien Ślubnych w Siedlcach. Chcemy tu oferować najpiękniejsze suknie ślubne znanych ekskluzywnych Marek sukien takich jak AGORA i White One, Verise Bridal. Całość dopełniają oryginalne suknie firmy IGAR. Wszystkie suknie oferowane przez Salon Sukien Parisel są szyte przez w/w firmy na miarę. Chcemy w ten sposób wspierać innowacyjność projektantów, którzy ciężko pracują nad tym aby suknie ślubne miały innowacyjny wygląd i były najwyższej jakości.

Salon Sukien Ślubnych Parisel Siedlce - zewnątrz

Salon Sukien Ślubnych Parisel Siedlce

Dla Salonów Parisel najważniejsza jest jakość i klient, dlatego suknie jakie oferujemy w naszych salonach są umiejętnie dobrane i wyselekcjonowane, tak aby każda Panna młoda znalazła suknię dla siebie.

W naszych salonach w Łukowie i Garwolinie oferujemy inne marki sukien, które ze względu na powierzchnię salonu nie możemy oferować w salonie w Siedlcach. Nasze stylistki na pewno znajdą dla wszystkich Pań młodych takie rozwiązanie, które pomoże im zakupić wymarzoną suknię ślubną.

Nasz oferta będzie ciągle poszerzana i nie raz zaskoczymy nasze klientki !!!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na facebooku – polub nas

Zapraszamy serdecznie
Zespół Salonu Parisel Siedlce

Czekamy na wasze telefony i wizytę w naszym salonie
tel. 530 111 867

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek 10:00 – 18:00
wtorek 10:00 – 18:00
środa 10:00 – 18:00
czwartek 10:00 – 18:00
piątek 10:00 – 18:00
sobota 10:00 – 15:00

e-mail: siedlce@parisel.pl

ADRES

Piłsudskiego 82
08-110 Siedlce
Poland