logo

RENT’N’RULE

Wypożyczalnia strojów wieczorowych

JAK TO DZIAŁA

  1. ZNAJDŹ! Wybierz sukienkę, która najbardziej Ci się spodoba na RENT’N’RULE, w interesującym Cię terminie (zalecamy wybrać datę wypożyczenia na 1-2 dni przed wydarzeniem). Użyj wyszukiwarki dostępnej na stronie startowej „WYSZUKAJ SUKIENKI”.
  2. ZAREZERWUJ! Po wybraniu sukienki zarezerwuj ją na 5 dni i zapłać za wypożyczenie. Jeśli chciałabyś ustalić inny okres wypożyczenia, napisz lub zadzwoń do nas, na pewno dopasujemy się do Twoich potrzeb.
  3. ZAŁÓŻ! Twoje zamówienie dotrze do Ciebie ustalonego dnia o ustalonej godzinie. Pozostaje Ci tylko założyć sukienkę i błyszczeć – na pewno będziesz królową wydarzenia!
  4. ODESLIJ JĄ Z POWROTEM!  Ostatniego dnia wypożyczenia zamów kuriera, który za darmo odbierze od Ciebie przesyłkę dla RENT’N’RULE. Wcześniej spakuj ją tylko w pudełko, w którym ją otrzymałaś. Numer do naszego kuriera oraz szczegółową instrukcję znajdziesz wewnątrz przesyłki. Praniem zajmiemy się my, współpracujemy z profesjonalną pralnią, dzięki temu kreacje które do Ciebie trafią zawsze są czyste i wyglądają jak nowe.

więcej na stronie http://www.rentnrule.com/