logo

Pytania do konsultantów

Pytania do naszych konsultantów

1. Jakie usługi oferują Salony Mody Ślubnej PARISEL?

W naszych salonach PARISEL kupisz i wypożyczysz suknię ślubną, zaopatrzysz się we wszelkie dodatki ślubne tj. welony, buty, biżuterię, kapelusze, bolerka itp. Odpłatnie oferujemy też przeróbki krawieckie dla panien, które nie zakupiły u nas swojej sukni ślubnej. Po ślubie możesz oddać suknię do poprawki, uprania lub odświeżenia za symboliczną odpłatę.

2. W jakich godzinach otwarty jest Salon PARISEL ?

Nasz salon otwarty jest od poniedziałku do piątku od godz. 10:00 do 18:00, w soboty od godz. 10:00 do 15:00. Proponujemy umówienie terminu przymiarki pod numerem telefonu 509439506 lub 502611987

3. Gdzie znajdują się salony sukien ślubnych Parisel ?

Ilość naszych salonów sukien ślubnych ciągle się zwiększa, obecnie znajdują się one w Łukowie ul. Piłsudskiego 1 i nowo otwarty salon w Garwolinie Kościuszki, nasza firma ciągle zwiększa ilość nowych salonów, chcemy w ten sposób móc oferować Ci większą ilość sukien i w ten sposób ułatwić Ci kontakt z nami.

4. Czy trzeba umawiać się na przymiarkę?

Dla Twojej wygody, byłoby lepiej wcześniej umówić się na przymiarkę. Wtedy jesteśmy przygotowane na Twoje przyjście i na pewno znajdziemy dla Ciebie czas. Gdy nie umówi się Pani, może zdarzyć się tak, że wszystkie przymierzalnie będą zajęte i będzie musiała Pani czekać w kolejce, a w przypadku zarezerwowania sobie godziny ma Pani pewność, że tak się nie stanie. Oczywiście nic się nie stanie jeśli przyjdzie Pani bez terminu i też postaramy się Pani doradzić i Panią obsłużyć.

5. Jak wygląda proces zamawiania sukni ślubnej w salonie Parisel ?

Większość sukien ślubnych w naszym salonie jest szytych na miarę. (Suknie z manekina również można zakupić – są one sprzedawane w niższych cenach, ale po wyczyszczeniu i poprawkach również prezentują się wspaniale). Zamówiona suknia przychodzi idealnie szyta na Ciebie. Zaletą szycia na miarę jest zachowanie proporcji w sukni ślubnej, w takiej sukni Masz możliwość zmian pewnych detali w sukni (zmiana materiału, koronek, aplikacji, dekoltów, długości trenu, wiązania/zamek). Kiedy uszyta suknia przychodzi do naszego salonu dzwonimy do Ciebie i umawiamy się na termin pierwszej przymiarki. Tu następuje końcowe dopasowanie sukni ślubnej i ewentualne dobranie dodatków ślubnych jeśli nie zostało zrobione to wcześniej.

6. Jaki jest czas oczekiwania na suknię ślubną?

Czas oczekiwania na suknię jest różny, w zależności od firmy może być on od 3 tygodni do 3 miesięcy.Optymalny czas od zamówienia do odbioru sukni to 3 miesiące. Jednakże dla Twojego komfortu proponujemy złożyć zamówienia na ok 3-6 miesięcy przed ślubem. W szczególnych sytuacjach suknie można uszyć w czasie krótszym, indywidualnie omówionym z obsługą salonu. Suknie zachodnich producentów trzeba zamawiać dużo wcześniej dlatego jeśli Szukasz sukni zagranicznego producenta zapraszamy do Salonu dużo wcześniej.

7. Czy przed wizytą w salonie należy podać modele sukien którymi jestem zainteresowana?

Podczas pierwszej wizyty w salonie nasze konsultantki zaproponują Ci przymierzenie sukien w różnych stylach i pomogą w wyborze właściwej linii podkreślającej atuty figury. Jeżeli jednak Masz już wybraną linię sukien to warto o tym poinformować obsługę, celem przedstawienia właściwych propozycji. Konsultantki pokażą ci suknie o podobnej linii jak na zdjęciu, będziesz mogła sprawdzić czy taki krój sukni w rzeczywistości Ci pasuje i czy w tego typu sukni będzie Ci najładniej. Wybór zawsze należy do Ciebie, konsultantki mogą Ci jedynie pomóc w Twoim wyborze.

8. Czy można dokonać zmiany w proponowanym wzorze sukni?

Podczas składania zamówienia, Masz możliwość delikatnych modyfikacji sukni. Wszystkie zmiany muszą być zaakceptowane przez obsługę salonu lub producenta. Składając zamówienie, można samemu wybrać wzór koronki, linię dekoltu, kolor i rodzaj materiału. Pamiętaj że nad całym wyglądem sukni pracowało wielu ludzi: stylistki, plastyczki i nie zawsze zmiany mogą poprawić wygląd gotowego wyrobu. Ale gdy poprawki będą możliwe, zmienimy wszystko wg Twoich sugestii.

9. Jakie rozmiary sukien ślubnych posiadacie na Salonie?

W Salonach Parisel staramy się zawsze mieć w asortymencie suknie od rozmiaru 36 do rozmiaru 56 w różnych kolorach. Mniejsze i większe rozmiary są szyte na zamówienie. Podczas przymiarki staramy się dopasować suknię, tak abyś mogła zobaczyć jej piękno.

Click to Continue > by WA

Przygotowane zostały modele sukien w rozmiarach od 44 +, idealnie podkreślające atuty pełnej sylwetki. Na salonie mamy kilka modeli takich sukien, wszystkie idealnie się nadają do tego typu sylwetki. Na zamówienie jesteśmy w stanie uszyć dowolny model sukni w takim rozmiarze.

11. Czy przyjmujemy nasze suknie w komis?

Firma Parisel nie prowadzi komisu ślubnego.

12. Czy można w salonie wypożyczyć suknię ślubną?

Salony Parisel w swojej ofercie mają szeroki wybór sukien w różnych kolorach i rozmiarach specjalnie przeznaczonych do wypożyczenia. Ponad to w każdym salonie firmowym znajduje się szeroki wybór sukien nowych, nie wypożyczanych, które można zakupić w specjalnych ofertach cenowych. Większość modeli znajdujących się w Salonie można wypożyczyć za połowę ceny sprzedaży, suknie taką należy po weselu zwrócić nie uszkodzoną i czystą.

13. Czy przy podpisywaniu umowy jest wymagana zaliczka?

Tak. Zadatek zalicza się na poczet zamówionej sukni i zazwyczaj wynosi od 500 zł, zadatek zależy od ceny sukni . Reszta jest płacona przy odbiorze. Możliwe jest także rozłożenie płatności za suknię na raty. Płatność tylko gotówką.

14. Czy suknia jest odwieszona do dnia wypożyczenia?

Suknie przeznaczone do wypożyczenia, pracują cały rok, tak więc może się zdarzyć, że będzie wypożyczona wcześniej innej klientce. Mimo to, dzięki systematycznemu serwisowi i odpowiedniej dbałości, suknia w dniu wypożyczenia będzie wyglądała taka jak podczas przymiarki. Suknie zakupione ” z wieszaka” z chwilą wpłaty zaliczki są odwieszane do szafy i nikt ich więcej nie przymierza. Suknie te są czyszczone i po dokonaniu koniecznych poprawek odpowiednio zabezpieczone przed ubrudzeniem.

15. Co się stanie gdy zniszczę suknie w czasie ślubu?

W razie zniszczenia wypożyczonej sukni koszt naprawy potrącany jest z kaucji pobranej przy podpisaniu umowy. Suknię kupioną po ślubie możemy naprawić i wyczyścić za niewielką opłatą zależną od stopnia zniszczenia.

16. Na jak długo wypożyczamy suknię?

Suknia jest wypożyczana na 1-2 dni przed ślubem, a zwrot następuje na 2 dni po ślubie.

17. Czy w salonie Parisel można kupić dodatki ślubne?

We wszystkich salonach firmowych Parisel, oferowany jest szeroki wybór dodatków takich jak: buty, biżuteria, nakrycia głowy oraz okrycia wierzchnie. Firma Parisel współpracuje z wieloma firmami z kraju i zagranicy, dzięki czemu nie tylko ma pełną ofertę ale również bardzo duży wybór wzornictwa jak i cen.