logo

Poradnik

Poradnik Salonu Parisel

10 zaskakujących porad jak kupować suknie ślubne strzalka-w-bok-w-prawo-i179491

Nie dziwi Cię pewnie informacja, że większość z was przeżywa wielki stres i mękę przy zakupach sukni ślubnej. Często słyszymy od młodych dziewczyn, że zakup sukni jest dla nich męczący i zabiera im wiele energii. Przyszłe Panny młode są zestresowane tymi przymiarkami, szybko zmieniającą się modą, problemami przy wyborze sukni, które je po prostu męczą i wyczerpują.

Czy znane jest  Ci to: http://parisel.pl/poradnik/sklep/

 

–  chyba nie uda nam się zamówić tej sukni dla pani – mamy za mało czasu
–  musimy się śpieszyć –  za chwilę będzie kolejna klientka
–  „Co ty wybierasz” „Taką suknię miała moja mama”, „Nie ta nie”, „Koronki są już niemodne” – słyszysz za swoimi plecami
–  Które suknie są obecnie na topie – nie wiem skąd brać te informacje

W wyniku tego jesteście zdenerwowane, wyczerpane, wręcz wycieńczone. Gdy znowu przychodzi Wam pomysł poszukiwania sukni, marzycie o tym by schować się pod kołdrę i nigdzie nie ruszać przez cały dzień. Te ciągłe uwagi koleżanek: „weź tę” „ w tej wyglądasz okropnie” „ha ha ha” nie pomagają Ci na pewno w wyborze. Chcesz rzucić to wszystko i uciec daleko od tych problemów.

Mam jednak dobre wieści. Wszystkiego tego można uniknąć bądź przynajmniej się do tego przygotować. Przyczyną takiego obrotu spraw jest za pewne to iż czegoś nie wiesz. Gdy poznasz te sekrety nie będziesz mogła się doczekać kolejnych przymiarek i wizyt w salonie. Zamiast strachu będziesz pełna energii i ciekawa kolejnych poszukiwań.

Czy możesz mnie winić, że tak mocno wierzę że ta wiedza pomoże Ci w zakupie sukni, skoro tak wiele osób mówi że to działa. Są to informacje otrzymane w większości podczas naszych spotkań z klientkami, nasze klientki podzieliły się z nami swoimi spostrzeżeniami, a my je spisaliśmy aby pomóc innym dziewczynom, poradzić sobie z tymi zakupami.

Myślę o tym, by wydać ten poradnik w twardej oprawie i sprzedawać go za 50 zł. Prawdopodobnie tak zrobię. Ale to wymaga pracy. A ja chciałbym natychmiast poczuć satysfakcję z dostarczenia tych niezwykłych informacji prosto w ręce Pań Młodych najszybciej jak to możliwe. Dlatego zleciłem naszemu informatykowi sporządzić wersję elektroniczną tego poradnika. Możesz go otrzymać po wpisaniu swojego e-meila poniżej. Już cieszę się w twoim imieniu, zobaczysz że zakupy sukni będą wspaniałą przygodą.

„ Co takiego wiedzą inne dziewczyny a czego nie wiem ja , że ich poszukiwania są pełne uśmiechu. Chodzą po salonie pewnie z uśmiechem, wiedzą czego chcą. Wiedzą o czym rozmawiać w konsultantkami ślubnymi. Dlaczego dla nich to wspaniały dzień a dla mnie koszmar?

Jeśli teraz nie sięgniesz po ten poradnik, Twoje poszukiwania mogą się zamienić w koszmar, a ty i tak będziesz musiała to jakoś przejść. Czy nie lepiej wiedzieć te sekrety z poradnika aby uniknąć tych trudności ?

Zgadzam się z Polityką Prywatności

PS. Jeśli chcesz uczynić poszukiwania sukni wspaniałym dniem, możesz odwiedzić nasz salon Parisel  – otrzymasz od naszych konsultantek wyczerpujące informacje o tym jak i kiedy zamawiać suknie, umówisz się na przymiarkę. Zapoznasz się z sukniami znajdującymi się na salonie. To znaczy że już dzisiaj możesz rozpocząć przygotowania do wybierania sukni ślubnej. Pamiętaj że My ze swoje strony uczynimy wszystko abyś tego dnia nigdy nie zapomniała.

pozdrawiamy Cię i życzymy wiele zabawy przy wyborze sukni
pracownicy Salonu Parisel